MotoClassic Wrocław odwołane. Na decyzję wpłynął koronawirus

Genialna impreza MotoClassic Wrocław, która organizowana jest w Topaczu, w tym roku niestety się nie odbędzie. Organizatorzy musieli podjąć trudną decyzję.

Naprawdę ciężko jest nam pisać o tym, co dzieje się z powodu koronawirusa. Kolejne fabryki są zamykane na najbliższe tygodnie, a wielkie imprezy muszą być odwołane. I choć MotoClassic Wrocław jest mocno odsunięte w czasie, to już teraz podjęto decyzję o rezygnacji z tegorocznej jubileuszowej decyzji.

MotoClassic Wrocław

MotoClassic Wrocław 2020 - dlaczego zostało odwołane?

Organizatorzy mają prostą odpowiedź. Choć impreza zaplanowana była na sierpień, to jej organizacja wymaga ustaleń z wieloma osobami i instytucjami w Polsce i w Europie. W obliczu zaistniałej sytuacji komunikacja jest bardzo trudna, a tworzenie dalekosiężnych planów wymagające.

Jednocześnie wcześniejsze odwołanie tej imprezy pozwoli także na reorganizację planów przez tych, którzy chcieli w sierpniu odwiedzić Wrocław i Zamek Topacz. Organizatorzy podkreślają, że z większą siłą i motywacją zamierzają powrócić w 2021 roku - tak aby impreza przyciągnęła jak największą liczbę odwiedzających.

Trzymamy mocno kciuki, bowiem warto tam pojechać!

MotoClassic to wydarzenie organizowane z ogromną starannością. Dwie części imprezy (zamkowa i na błoniach) mają skrajnie inny charakter i pozwalają zasmakować najróżniejszych ciekawych samochodów. Można spodziewać się, że w 2021 dołożone zostaną wszelkie starania, aby w Topaczu pojawiło się możliwie najwięcej maszyn, które budzą największe emocje.

Na jakiekolwiek szczegóły musimy jeszcze poczekać. Zostaną one ogłoszone zapewne pod koniec bieżącego roku - o ile sytuacja w Europie wreszcie się unormuje.