Sorry Toyota, Suzuki Swace jest tańsze. Dorwiecie je za 989 zł netto miesięcznie

Ile kosztuje Suzuki Swace? Na przykład 989 zł netto miesiecznie w ofercie, którą możecie dorwać dzięki naszemu partnerowi - firmie Gurumotive.

Najem długoterminowy stał się dość sprytną i rozsądną metodą na użytkowanie nowego samochodu przez określony czas. Zalety? Księgowość się cieszy, w garażu stoi nowe auto, a miesięczna rata nie obciąża budżetu. Nikogo nie powinno więc dziwić to, że coraz większa liczba producentów i dealerów tworzy oferty, które są naprawdę atrakcyjne. Z firmą Gurumotive mamy dla Was ciekawą propozycję - Suzuki Swace za jedyne 989 zł netto miesięcznie.

Suzuki Swace vs. Toyota Corolla - czy warto?

Oczywiście, wszak dostajemy ten sam samochód z doskonałym napędem hybrydowym. Przy okazji ma on ładniejszy front - tak przynajmniej twierdzi wiele osób. Wariant, który kosztuje 989 zł netto to odmiana Premium Plus.

Suzuki Swace

Choć teoretycznie jest to bazowa wersja, to na pewno nie nazwiecie jej "ubogą". W standardowym wyposażeniu znajduje się chociażby oświetlenie LED (światła mijania i drogowe), komplet systemów bezpieczeństwa, system multimedialny czy kamera cofania. Nie zabrakło też innych dodatków z zakresu komfortu, na przykład samościemniającego się lusterka wstecznego.

Pod maską kryje się z kolei oszczędna, 122-konna hybryda. Zapewnia ona solidne osiągi i jednocześnie zadowala się znikomą ilością paliwa. Do jazdy w mieście i jego okolicach naprawdę nie potrzeba niczego więcej.

Suzuki Swace w ofercie Gurumotive - co dostajemy za 989 zł netto?

Auto w tej cenie dostępne jest już przy zerowym wkładzie własnym, z umową na 48 miesięcy i rocznym limitem przebiegu wynoszącym 20 000 km. Warunki są oczywiście dość elastyczne - ratę można zmniejszyć dorzucając wkład własny, a w razie potrzeby dostępny jest też większy przebieg roczny. Dostępne są też krótsze warianty umowy - w tym nawet 24-miesięczny. Brzmi kusząco?

Suzuki Swace

Dodatkowo ratę można wliczyć komplet opon zimowych. Dzięki temu całkowicie odpada nam problem tyczący się zakupu dodatkowego kompletu ogumienia.

Warto też dodać, że w racie zawiera się ubezpieczenie GAP, co jest bardzo ważną informacją - oznacza to spokojny sen w razie krytycznej sytuacji.

Ile trzeba czekać na takie auto?

Około trzech tygodni. Szczegółową ofertę oraz formularz kontaktowy znajdziecie na stronie naszego partnera - firmy Gurumotive.