Aston Martin Vantage z nowym "nosem". Którą wersję wolicie?

Zamiast wielkiej paszczy ma wreszcie normalny grill. Revenant Automotive przygotowało pakiet, który sprawia, że Aston Martin Vantage wreszcie dobrze wygląda.

Ten felerny grill cały czas budzi wiele kontrowersji. Aston Martin Vantage w opinii wielu osób jest zepsuty właśnie przez źle zaprojektowany front. Brytyjczycy postawili na kontrowersyjny projekt, który nie ma w sobie elegancji zapowiadanej przez model DB10. Na szczęście z pomocą przychodzą firmy tuningowe, które coraz chętniej oferują zestawy dla tego auta. Revenant Automotive zaprojektowano nowy przedni zderzak dla Vantage'a, dzięki któremu samochód ten wreszcie dobrze wygląda.

Aston Martin Vantage - wąski grill w klasycznym stylu

Zamiast wielkiej "paszczy" zastosowano tutaj wąski grill w charakterystycznym dla Astona Martina stylu. I tak, wreszcie pasuje on do charakteru marki. Trudno powiedzieć, co tak naprawdę brytyjska marka miała na myśli w momencie wdrożenia Vantage'a. Nowy wygląd nie przyjął się wśród klientów - przynajmniej na to wskazuje kiepska sprzedaż, przez którą Aston non-stop ma spore problemy.

Revenant Automotive skupiło się przede wszystkim na zmniejszeniu górnej części grilla i zastąpieniu dolnej specjalnie opracowanym splitterem.

Brytyjski tuner zaprasza w swoje progi nie tylko osoby, które już mają Vantage'a. Nawet fabrycznie nowe auto może od razu dostać stosowne zmiany, tak aby wizualnie nawiązywało do starszych modeli marki. Na stronie Revenant Automotive pojawił się konfigurator, który pozwala na wizualizację auta z.nowym frontem. Jest on w dużej mierze "zapożyczony" ze strony Astona, tak więc mamy doskonałe odwzorowanie lakierów i dodatków nadwozia.