Goodwoof Festival przyciągnął Bentleya. A my na to: hau hau

Bentley został oficjalnym partnerem Goodwoof Festival. Tak, nie ma tutaj literówki - to wyjątkowe wydarzenie, które kręci się wokół naszych czworonożnych przyjaciół.

Wszyscy doskonale znamy Goodwood Festival of Speed. Wiecie, cudowne auta, szalone przejazdy i niezwykła atmosfera. To coś, czego nie da się podrobić. Bentley wybrał w tym roku jednak nieco inną imprezę, różniącą się jedną literą - i nie jest to pomyłka. Goodwoof Festival to wydarzenie, które obraca się wokół psów. I to właśnie im patronuje marka z Crewe.

Goodwoof Festival to naprawdę ciekawe wydarzenie. Bentley zapewni lusksowe shuttle cars dla psiaków

Przede wszystkim festiwal Goodwoof odbywa się w dokładnie tym samym miejscu, co Goodwood. W dniach 20-21 maja ta znana posiadłość będzie oblężona przez najróżniejsze psy z całej Wielkiej Brytanii.

W planach sa konkursy, pokazy i zawody. Zobaczymy tutaj psy najróżniejszych ras, te małe i te największe. Bentley stworzy też specjalną sekcję Barking Paddock, która będzie przeznaczona dla psów nazywających się Bentley. Ponoć jest to dość popularne imię wśród psiaków w Wielkiej Brytanii.

Bentley Goodwoof Festival

Ciekawostką jest też sekcja "pup-arazzi", czyli miejsce do zdjęć psów w Bentleyu Bentaydze. Krótko mówiąc - będzie tutaj luksusowo i naprawdę ciekawie.

Goodwoof Festival odbędzie się w dniach 20-21 maja w Goodwood Estate

Jeśli więc jesteście w okolicy i cenicie sobie czteronożnych przyjaciół, to koniecznie musicie zaliczyć tę imprezę. Nie zabraknie tutaj kilku naprawdę ciekawych Bentleyów, na których można będzie zawiesić oko - w tym nowej Bentaygi LWB w najbardziej luksusowym wydaniu.