Targi Auto Nostalgia już w najbliższy weekend - ceny biletów, dojazd, ekspozycja

W dniach 14-15 kwietnia na Stadion Narodowy będzie miejscem, które przyciągnie rzesze fanów klasycznej motoryzacji. Ósma edycja targów Auto Nostalgia po raz pierwszy odbędzie się w nowej lokalizacji pod patronatem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Auto Nostalgia obchodzi w tym roku ósme urodziny. Co roku impreza ta gromadzi niezwykłe samochody - na Stadionie Narodowym zobaczymy między innymi Fiata 130 Berlina 2.8 V6, którym wożony był Jan Paweł II, Ford T z 1916 roku, Ferrari 308 GTBi, Datsun 280Z oraz wiele innych. Nie zabraknie też stanowisk wielu firm i klubów, w tym naszych znajomych z Giełdy Klasyków czy klubu Forza Italia.

Auto Nostalgia po raz pierwszy odbędzie się w nowej lokalizacji, na Stadionie PGE Narodowy. Bilet wstępu kosztuje 28 zł (w przedsprzedaży do piątku 13.04 22 zł), bilet rodzinny 22 zł (z dzieckiem do 13 lat), ulgowy 22 zł i bilet rodzinny 10 zł (z kartą dużej rodziny). Z powodu organizacji Orlen Maratonu, którego to baza zajmuje niemal całe błonia stadionu organizator zachęca do przyjazdu autobusem, tramwajem lub pociągiem,