Galeria Mokotów ułatwia ładowanie auta. 5 nowych ładowarek dla 10 aut

Galeria Mokotów ułatwia ładowanie aut elektrycznych. Zainstalowano tutaj 5 dodatkowych ładowarek i dodano 10 miejsc postojowych. Łącznie będzie ich 14.

Liczba ładowarek w Polsce cały czas rośnie, jednak niezmiennie najwięcej jest ich w Warszawie. Teraz właściciele pojazdów elektrycznych będą mieli powód do zadowolenia, gdyż Galeria Mokotów ułatwia ładowanie aut na prąd. Zainstalowano tam pięć nowych ładowarek, a każdą z nich posiada dwa złącza.

Galeria Mokotów przoduje w kwestii ładowarek

Galeria handlowa przy Wołoskiej w Warszawie jako jedna z pierwszych umieściła na parkingu zwykłe gniazdka, które udostępnione były dla właścicieli aut elektrycznych. Później w tej samej lokalizacji zainstalowano szybką ładowarkę firmy Greenway, która obsługuje zarówno ładowanie AC jak i DC. Problemem jednak pozostawała liczba wolnych miejsc dla pojazdów elektrycznych - w praktyce były tylko trzy, a realnie dwa samochody miały możliwość stałego ładowania z mocnego i szybkiego źródła.

Galeria Mokotów Ładowanie aut

Teraz się to zmieni, bowiem zainstalowano tutaj pięć nowych ładowarek firmy Rawicom. Będą one obsługiwane przez nową aplikację REVNET, która ma być dostępna zarówno na platformie App Store jak i w Google Play. Informacji na temat kosztów ładowania oraz samej aplikacji jeszcze nie znamy - firma dopiero przygotowuje się do uruchomienia usługi. Oznacza to też, że ładowarki jeszcze nie są czynne.

REVNET - Rawicom z własną usługą

O samych ładowarkach też wiele nie wiemy. Ich wygląd wskazuje na ładowanie 2x 22 kW, co dla wielu osób będzie zadowalającym wynikiem. Wystarczy to bowiem na sensowne podładowanie samochodu podczas zakupów czy wizyty w kinie. Galeria Mokotów zapewnia więc łącznie 14 miejsc parkingowych ze stacjami umożliwiającymi ładowanie aut.